Hakkımızda

Hakkımızda

Tmakine, sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olup, bünyesinde genç, dinamik ve alanında uzman çalışanları sayesinde yüksek standartta makineleri üretip doğru çözümleri müşterinin ihtiyacına en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 

Şirketimiz ambalaj makineleri alanında komple anahtar teslim ambalaj ve otomasyon çözümleri sunarken müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, satış öncesi/satış/satış sonrası olmak üzere sürecin her aşamasında maksimum desteğini vermektedir.

Tmakine, başlıca dolum makineleri, kapatma makineleri, etiketleme makineleri, kodlama makineleri ve komple paketleme sistemlerini geniş bir yelpazede müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda inşa edip yerinde kuran İstanbul merkezli bir üretici firmadır. Firmamız beklentilerinizin ötesinde performans gösterecek dolum makinelerinden oluşan bir ürün gamı sunarken en yüksek oranda güvenlik, verimlilik, yenilikçilik ve maliyet kontrolü sağlamaktadır.

Tek amacımız güvenilir, sağlam, iş etik kuralları çerçevesinde çalışıp emin adımlarla büyüyen bir şirket yaratıp ülkemiz sanayisine ve müşterilerimize kesin çözümler yaratmaktır.

İş Sayacımız

Bizi Daha Fazla Tanımak İstermisiniz ?

İletişime Geç
 • 200 +

  Çalışan Sayımız

 • 900 +

  Müşteri Sayımız

 • 80 +

  Teslim Edilen Projeler

 • 170 +

  Devam Eden Projeler

Çözüm Ortaklarımız

Birlikte Çalıştığımız Markalar
Buzdağ Kaynak Suları AŞ
Milsan Basın San. AŞ
Tıkla Ara
+90 216 540 16 33
Facebook
@facebookadresi
İnstagram
@instagramadi
WhatsApp
+90 546 971 70 43